Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Wdowczyk: Gdańszczanie mają też swoje słabości

10 września 2017

Piast Gliwice dotąd zdobył 8 punktów. Drużyna trenera Dariusz Wdowczyka przed przerwą na kadrę odniosła cenne zwycięstwo w Białymstoku.
– Przerwa nastąpiła po wygranym meczu, więc też w szatni panują zupełnie inne nastroje. Łatwiej jest pracować po zwycięstwach niż po porażkach. Zawodnicy mieli okazję odpocząć, ale także intensywnie potrenować – mówi Dariusz Wdowczyk dla piast.gliwice.pl

Piast wygrał te dwa ostatnie mecze nie tracąc bramki.

– Początek sezonu nie najlepiej nam się ułożył, także te ostatnie dwa zwycięstwa na pewno podbudowały drużynę. Jednocześnie mieliśmy możliwość w tych dwóch tygodniach popracować nad elementami, które wciąż szwankują, a także psychicznie odpocząć.

– Lechia ma zawodników, którzy potrafią grać ofensywnie i wykorzystywać swoje sytuacje. Jest Krasić czy bracia Paixao. Trzeba zwrócić uwagę na niektórych piłkarzy, którzy dają zespołowi więcej i przez których przechodzą akcje. Gdańszczanie mają też swoje słabości i można im strzelać bramki.

– Mamy plan na ten mecz i wiemy, jak chcemy zagrać. Interesują nas tylko trzy punkty, bo gdzie jak nie na swoim boisku oraz kiedy, jak nie po dwóch wygranych meczach? – pyta retorycznie trener Piasta. Trzeba jednak być konsekwentnym i wykorzystywać swoje sytuacje. W spotkaniu z Jagiellonią nie stworzyliśmy ich zbyt wiele, ale potrafiliśmy strzelić gola. Mieliśmy furę szczęścia, ale mówi się, że ono sprzyja lepszym.


źródło: piast.gliwice.pl
(raz / lechia.gda.pl) 10 września 2017, 14:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038