Gdańsk: poniedziałek, 17 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Prezes Mandziara o odejściu Janickiego do Lecha

11 września 2017

Prezes Lechii Adam Mandziara w niedzielnej Lidze+Extra wypowiedział się m.in. odejściu podstawowego obrońcy Biało-Zielonych Rafała Janickiego do Lecha Poznań.
[fragment rozmowy]

Z którymi prezesami ekstraklasy najlepiej się robi interesy?
Mandziara- Z Lechem nie jest łatwo. Prezes jest bardzo twardy i lubi negocjować.

Dlaczego oddaliście Janickiego?
- Janicki jest 8 lat w klubie. I było pewne niezadowolenie z jego strony, że nie grał cały czas w ostatnich meczach sezonu. Myślę też, że dla zawodnika było dobrze zmienić klimat. Jakieś nowe wyzwanie mieć, aby to wszystko miało nową motywację. I gdzieś się w Lechii trochę męczył.

Wzmacnianie wobec tego konkurenta? To jest dziwne.
Jak byśmy chcieli wzmocnić konkurenta, to byśmy oddali Malocę. Pierwszą opcją Lecha był Mario Maloca. Maloca jeszcze miał rok kontraktu, do czerwca 2018. Próbowaliśmy z nim przedłużyć umowę, były długie negocjacje. Trochę zepsuł Lech Poznań naszą pozycję. Dostał stamtąd lepszą ofertę. Cena poszła za zawodnika do góry. Nie chcieliśmy dać mu maksymalnej kwoty jaką płacimy piłkarzom.

Zobacz komentarz Janickiego do tej wypowiedzi
(raz / lechia.gda.pl) 11 września 2017, 16:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067