Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: W poniedziałek nasze tryby będą się zazębiać

15 września 2017

Lechia w poniedziałek po raz pierwszy wygrała w lidze od 2 miesięcy. Drużyna Nowaka pokonała Piasta grając w "10". W 9. kolejce zmierzy się z Jagiellonią.
- Na pewno w przerwie meczu nie roztrząsaliśmy tej sytuacji, że musimy grać w osłabieniu. Na boisko wyszliśmy z założeniem, że jesteśmy na tyle dobrym zespołem, że potrafimy sobie poradzić w tych warunkach. Udowodniliśmy sobie, jakie mamy możliwości i umiejętności i potrafiliśmy pokazać to na boisku. To były efekty naszej pracy, którą wykonaliśmy w czasie przerwy na mecze reprezentacji. W naszej grze było wiele pozytywów, za co zespołowi jako całości i każdemu piłkarzowi z osobna należą się pochwały i słowa uznania - mówił trener Nowak przed meczem z Jagiellonią.

- Jagiellonia niewiele się zmieniła w stosunku do poprzedniego sezonu, ma ustabilizowany skład. Są walczący, wybiegani, potrafią grać do końca, czego dowodem zdobywane przez nich bramki w końcówkach meczów. Na pewno mają bardzo niebezpiecznego Cilliana Sheridana, który potrafi dochodzić do dobrych sytuacji i je wykorzystywać. W meczu z Jagiellonią będziemy chcieli podtrzymać to, co pokazaliśmy w spotkaniach z Wisłą Kraków i Piastem. W nich było widać, że potrafimy zrobić na boisku coś dobrego. Liczę, że także w poniedziałek nasze tryby będą się zazębiać z dobrym dla nas efektem.
(raz / lechia.pl) 15 września 2017, 16:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.053