Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trener Lechii ocenia nowe nabytki transferowe

15 września 2017

- To że zagrałeś dziś nie oznacza, że zagrasz jutro - mówi o kadrze Lechii Gdańsk trener Piotr Nowak.
- Dzięki transferom wzrosła konkurencja wśród zawodników, a to zawsze wpływa dobrze na rozwój każdego gracza i motywuje do pracy. Rywalizacja między piłkarzami na pewno pozwoli im podnieść umiejętności. Poza tym, każdy z nich musi być w ciągłej gotowości do wejścia do gry. To, że któryś z piłkarzy nie zagrał w poprzednim meczu nie oznacza, że nie może wrócić do składu w kolejnym. I odwrotnie – to że zagrałeś dziś nie oznacza, że zagrasz jutro.

- Jeśli chodzi o Romario Balde to na pewno będzie rozwijał się w naszym zespole. Chcemy „wyciągnąć” z niego to co ma najlepsze, czyli grę ofensywną. Dużo strzela, ma dobry drybling, więc nie będziemy też obciążać go zbyt dużą liczbą zadań w defensywie. Natomiast Jakub Arak to dla nas wzmocnienie nie tylko na dziś, ale także na przyszłość. Dlatego damy mu czas na adaptację, na wpasowanie się w drużynę. Chcemy dać mu wszelkie niezbędne narzędzia do dobrej gry dla Lechii.
(raz / lechia.pl) 15 września 2017, 18:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.138