Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lipski: Wygrana w Gliwicach to było przełamanie

16 września 2017

Patryk Lipski pamięta, że Lechia Gdańsk w ostatnim sezonie zawsze wygrywała z Jagiellonią Białystok.
- Kojarzę ostatnie mecze Lechii Gdańsk z Jagiellonią i wiem, że były to przekonujące zwycięstwa gdańskiej drużyny [w poprzednim sezonie Lotto Ekstraklasy Lechia wygrała u siebie z Jagiellonią 3:0 w sezonie zasadniczym i 4:0 w rundzie mistrzowskiej]. Każdy mecz jest jednak inny i mam świadomość, że tym razem może być nam znacznie częściej. Liczę jednak, że podtrzymamy tę zwycięską serię spotkań z Jagiellonią – podkreśla Lipski.

– Na pewno musimy być uczuleni na grę rywala w końcówkach spotkań, kiedy strzelają dużo goli. Wierzę jednak, że to my będziemy lepsi. Myślę, że wygrana w Gliwicach to było przełamanie, które było nam bardzo potrzebne. Na pewno jednak nie można poprzestać na tym jednym zwycięstwie. Dalej trzeba udowadniać, że jesteśmy lepsi od rywala. Musimy koniecznie wygrywać, żeby jak najszybciej poprawić miejsce w tabeli.
(raz / lechia.pl) 16 września 2017, 16:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013