Gdańsk: poniedziałek, 23 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

I. Mamrot: Jedziemy tam, żeby zapunktować

17 września 2017

Trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot nie patrzy w przeszłość i nie przejmuje się tym, że jego drużyna w poprzednim sezonie przegrała trzykrotnie z Lechią Gdańsk.
– Nigdy nie podchodzę do meczu w ten sposób, że jak gdzieś się przegrywało, to i teraz tak będzie i odwrotnie. Nie patrzymy na przeszłość. Lechią zajmujemy się w całości. W Gdańsku też teraz wróciło wielu zawodników po urazach. Mają spory potencjał. To silny zespół, ale wydaje mi się, że nasza forma w ostatnim czasie również poszła w górę. Mieliśmy pewne obawy związane ze zgrupowaniem kadr narodowych i kontuzjami, ale teraz widzę, że wszystko poszło w odwrotnym kierunku. Jedziemy tam, żeby zapunktować – przekonuje trener Żółto-Czerwonych dla oficjalnej strony.

– W mojej ocenie to jest ścisła ligowa czołówka, jeśli chodzi o personalia. Byli reprezentanci Polski, a także dobrzy zawodnicy zza granicy. W każdym sektorze boiska mają niebezpiecznych piłkarzy. My jednak również mamy kim straszyć, a przede wszystkim mamy zespół, co jest dużą siłą Jagiellonii.
(raz / lechia.gda.pl) 17 września 2017, 17:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013