Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Szukamy optymalnego ustawienia defensywy

22 września 2017

Przeciwnikiem Lechii Gdańsk w 10. kolejce będzie Termalica Nieciecza. Nowym trenerem "Słoni" został w ostatnich dniach Maciej Bartoszek.
- Myślę, że w tak krótkim czasie trudno oczekiwać diametralnej zmiany. Trener Bartoszek będzie miał do dyspozycji tych samych piłkarzy co trener Rumak, więc jeśli chodzi o personalia to nie będzie tu zapewne wielkich roszad. Na pewno jednak jakaś niewiadoma pozostaje – mówi Piotr Nowak.

- Musimy lepiej zachowywać się w grze obronnej. Nie możemy dopuszczać rywali do oddawania dużej liczby strzałów. Poprawie musi ulec także komunikacja – wyjaśnia trener Biało-Zielonych. Cały czas szukamy optymalnego ustawienia defensywy, żeby znaleźć tak ważną i potrzebną w tej formacji stabilizację.

- Jeśli chodzi o Milosa Krasicia to na pewno nie jestem zadowolony w 100 procentach z jego dyspozycji. Pytanie, czy Milos zdaje sobie sprawę z tego, że czasem za dużo energii traci na rzeczy, które potem okazują się bezproduktywne. Z kolei jeśli chodzi o Romario Balde, to wprowadził się bardzo dobrze do zespołu. Nie miał problemów z aklimatyzacją w drużynie. Wiadomo, że jeszcze czasem się gdzie zagubi, gdzieś zabraknie mu tchu, ale jest to młody inteligentny chłopak, który potrafi grać w piłkę. Jest nieprzewidywalny, nie boi się podejmować odważnych decyzji. Czy jest gotowy na grę od pierwszej minuty? Na pewno będzie mógł zagrać od początku meczu, kiedy będzie w pełni przystosowany do realiów naszej ligi, która wymaga od zawodników dużo fizycznej walki
.
(raz / lechia.pl) 22 września 2017, 11:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.141