Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Fundacja Lechii Gdańsk w nowej siedzibie

22 września 2017

Fundacja Lechii Gdańsk od teraz będzie się znajdować w biurowcu w Olivia CONNECT.
W spotkaniu inaugurującym obecność Fundacji w przestrzeni CONNECT Olivii udział wzięli m.in. Adam Mandziara, Prezes Lechii Gdańsk, Janusz Biesiada, Prezes Fundacji Lechii Gdańsk, Tomasz Motyka, Dyrektor Zarządzający Lechii Gdańsk oraz Maciej Grabski, Prezes Olivia Business Centre.

Powołana do życia w maju 2017 roku Fundacja Lechii Gdańsk bazuje na czterech filarach: braterstwie, pomocy, edukacji i sporcie. Jednym z jej celów jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży przez promocję aktywnego oraz zdrowego trybu życia.
– Olivia CONNECT stwarza Fundacji Lechii Gdańsk komfortowe warunki do pracy. Siedziba w jednym z najnowocześniejszych biurowców w Gdańsku umożliwi nam jeszcze skuteczniejsze realizowanie naszych celów statutowych. Sąsiadujemy z wieloma fundacjami i instytucjami zajmującymi się dobroczynnością, dzięki czemu będziemy mogli niejako „przez ścianę” nawiązywać z nimi współpracę, poszerzać spektrum naszej działalności
i angażować się w nowe projekty
– mówi Janusz Biesiada, prezes Fundacji Lechii Gdańsk.
(raz / lechia.pl) 22 września 2017, 15:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.085