Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mateusz Bąk w sztabie szkoleniowym juniorów

22 września 2017

Popularny „Bączek” przeszedł z Lechią drogę od A klasy do Ekstraklasy, a teraz dołączył do sztabu szkoleniowego drużyny juniorów młodszych.
Mateusz Bąk w wieku 13 lat rozpoczął treningi w Lechii, a później przeszedł z nią całą drogę z A-klasy do ekstraklasy. W sumie „Bączek” w Biało-Zielonych barwach rozegrał 272 mecze na różnych szczeblach rozgrywkowych. Po ostatnim sezonie zdecydował się zakończyć piłkarską karierę, rozpoczynając pracę w Akademii Lechii. Bąk na początku swojej trenerskiej przygody trenował bramkarzy w najmłodszych zespołach Akademii, a teraz dołączył także do sztabu szkoleniowego Juniorów Młodszych.

- W Lechii spędziłem praktycznie całe życie i cieszę się, że mogę dalej pracować i rozwijać się w klubie. Po zakończeniu kariery bramkarskiej przeanalizowałem sobie pod względem merytorycznym to, co robiłem przez całą karierę, to z kim trenowałem i jak trenowałem. Wybrałem, to co najlepsze i odrzuciłem elementy, których sam nie lubiłem. Praca z utalentowanymi młodymi bramkarzami daje mi dużo radości, a także wyzwala dodatkową motywację. Aktualnie jestem w trakcie kursu trenerskiego – powiedział trener bramkarzy Akademii Lechii Gdańsk, Mateusz Bąk.
(raz / lechia.pl) 22 września 2017, 15:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.117