Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wojtkowiak: W Ekstraklasie nie ma łatwych spotkań

22 września 2017

Grzegorz Wojtkowiak, obrońca Lechii, uważa iż z meczu na mecz linia defensywna Biało-Zielonych będzie coraz lepsza.
- Wiadomo, że w porównaniu z poprzednim sezonem nasza linia defensywna wygląda inaczej pod względem personalnym. Część zawodników odeszła, na ich miejsce przyszli nowi. Ale gramy w piłkę przecież nie od wczoraj, więc nie stanowi to problemu. Trenujemy z sobą już dłuższy czas, dlatego z meczu na mecz nasza postawa w defensywie powinna być coraz lepsza

– Zdajemy sobie sprawę, że gra defensywna Lechii musi być na wyższym poziomie. Nastawiamy się na ofensywę, na szybkie strzelenie bramki i czasem gdzieś tam zapomnimy o tym, co się dzieje z tyłu. Musimy to właściwie zbalansować, poukładać, dzięki czemu wrócimy na drogę do zwycięstw w lidze.

- Na pewno zespół z Niecieczy ma swoje kłopoty, ale któż ich nie ma. My także mamy swoje problemy, z którymi się zmagamy. Poza tym, w naszej Lotto Ekstraklasie nie ma łatwych spotkań. Zobaczymy więc jak to wyjdzie. Na pewno założenie jest takie, by te dobre momenty, które są w naszej grze nie były tylko fragmentami, tylko by rozciągnąć je na całe 90 minut.
(raz / lechia.pl) 22 września 2017, 17:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052