Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bartoszek: do ostatniej minuty dążyliśmy do zwycięstwa

24 września 2017

Maciej Bartoszek w meczu z Lechią debiutował jako trener Termaliki i od razu zdobył trzy punkty.
Maciej Bartoszek (trener Bruk-Bet Termalica): To był mecz dwóch połów. W pierwszej dużo walczyliśmy. Staraliśmy się, ale byliśmy zbyt oddaleni od przeciwnika. Zostawiliśmy mu zbyt dużo miejsca. To mogło powodować złudzenie że byliśmy wolniejsi. Mieliśmy problemy z odbiorem piłki, ale przede wszystkim za mało nią graliśmy. W przerwie porozmawialiśmy na ten temat i po niej zobaczyliśmy inną drużynę. Ważne jest jak zespół zareagował na stratę bramki, pięknej urody. Najistotniejsze jest to, że do ostatniej minuty dążyliśmy do zwycięstwa. To jak widać nam się opłaciło.

Gratuluję wygranej drużynie i całemu sztabowi trenerskiemu. Bardzo fajnie zaczęliśmy punktować. Jeżeli nasze spotkania będą wyglądać jak w drugiej połowie z Lechią, to jestem dobrej myśli. Nie chcę oceniać zachowania Jana Muchy przy straconej bramce czy mógł lepiej lub wcześniej zareagować. Na boisku jest jedenastu zawodników i każdy walczy żeby było jak najlepiej. Gabriel Iancu to zawodnik o dużym potencjale. Ma niesamowicie ułożoną lewą nogę, co w tym tygodniu było widoczne przy stałych fragmentach gry. Ma jednak zaległości fizyczne. Dziś wykonywał karnego, ponieważ zawodnicy, wyznaczeni do niego zeszli. On wchodząc na boisko miał wykonywać stałe fragmenty i dlatego też podszedł do jedenastki.


http://www.termalica.brukbet.com
(raz / lechia.gda.pl) 24 września 2017, 09:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088