Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Borek: Lechia nie może być dodatkiem do kawy

26 września 2017

Redaktor Polsatu Sport Mateusz Borek w programie "Misja Futbol" wypowiedział się m.in. o Lechii Gdańsk, a dokładnie o jej piłkarzach.
Oto zapis jego wypowiedzi:

Mateusz Borek: - Ja ostatnio się dowiedziałem, że jak nie szło w Lechii to zarządzono zgrupowanie w Gniewinie. 2-3 dniowe i wielu piłkarzy było bardzo niezadowolonych z tego powodu i protestowało, że w pierwotnym planie 2 miesiące wcześniej miało być wolne. Generalnie z takimi szatniami trzeba by szybko robić porządek.
- Nie może być gra w Lechii Gdańsk, z takim potencjałem, rzeszą kibiców, nie może być dodatkiem do kawki na molo, albo wizyty na plaży. Tak to sobie wyobrażam. Widać, że drużyna między majem a wrześniem, gdzie jest co robić nad morzem, ma problem.

- Kilka miesięcy temu odpalają z Lechii Michała Chrapka sprowadzonego z Włoch, mówią że się nie nadaje. Oglądasz mecz Śląska z Lechem Poznań i gość jak nie jest najlepszy, to jest jednym z trzech najlepszych zawodników Śląska.
(raz / Onet) 26 września 2017, 08:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007