Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zmiana trenera w Lechii!!! Nowak dyrektorem!

27 września 2017

Piotr Nowak został dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk. Adam Owen objął funkcję trenera I zespołu.
Owen od 1 lipca dołączył do sztabu szkoleniowego Lechii i odpowiadał za przygotowanie motoryczne.

- Jestem trenerem od 15 lat i objęcie funkcji pierwszego trenera to dla mnie naturalny progres. Byłem w sztabach szkoleniowych zarówno w klubach, jak i reprezentacji Walii, tak więc zebrałem doświadczenie, które wykorzystam teraz w pracy jako trener pierwszej drużyny Lechii – powiedział Adam Owen.

– Uważam, że zespół nie potrzebuje rewolucyjnych zmian, raczej kilku poprawek. W dotychczasowych spotkaniach tworzyliśmy sobie dużo szans na to, by zakończyć je wygranymi, więc teraz będziemy pracować nad tym, by te szanse rzeczywiście zamieniać na punkty. Jedną z kluczowych rzeczy do poprawy to na pewno znalezienie właściwego balansu między obroną a atakiem. Straciliśmy za dużo bramek zarówno u siebie, jak i na wyjeździe i tym musimy się koniecznie zająć – dodał nowy trener Lechii Gdańsk.

Owen w przeszłości pracował m.in. w Celtic FC, Rangers FC, Sheffield United FC, SL e Benfica oraz w sztabie reprezentacji Walii podczas mistrzostw Europy w 2016 roku.

Adam Owen jest również naukowcem. Posiada tytuł doktora wychowania fizycznego, uzyskany na Uniwersytecie w Lyonie.
(raz / lechia.gda.pl) 27 września 2017, 10:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059