Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oliveira: Nie spodziewam się radykalnych zmian

29 września 2017

Co o zmianie trenera sądzi pomocnik Lechii Gdańsk Joao Oliveira
- Nie spodziewam się radykalnych zmian w systemie naszej pracy w stosunku do tego, co robiliśmy za trenera Piotra Nowaka. Myślę, że będzie to jakaś modyfikacja głównych idei, ale nie będzie to radykalna rewolucja. Wiadomo, że u nowego trenera każdy z zawodników tak naprawdę zaczyna od początku, z czystą kartą, chociaż trener zna już nas, bo pracuje w klubie nie od wczoraj. Dlatego fakt, że w poprzednim meczu zagrałem 90 minut nie gwarantuje mi tego, że w sobotę przeciwko Zagłębiu także wybiegnę w pierwszym składzie. Każdy z nas musi sobie wywalczyć to miejsce w wyjściowej jedenastce i liczę, że wyjdę z tej walki zwycięsko – mówi Oliveira dla oficjalnej strony.

- Zdecydowanie się z tym zgadzam. Dodam do tego także nasze zachowanie w ofensywie, kiedy jesteśmy z piłką w polu karnym lub w jego pobliżu. Musimy wybierać lepsze rozwiązania, być bardziej precyzyjni i wykorzystywać szanse, które sobie tworzymy. W meczu w Niecieczy w pierwszych 20 minutach mieliśmy świetne okazje żeby zdobyć dwa czy trzy gole, a nie trafiliśmy do siatki ani razu. To musi ulec zdecydowanej poprawie.
(raz / lechia.pl) 29 września 2017, 07:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.081