Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Ja wierzę w ciężką pracę, a nie w szczęście

30 września 2017

Adam Owen w swoim debiucie meczu w roli trenera Lechii Gdańsk odniósł zwycięstwo z Zagłębiem Lubin.
- Jestem zadowolony z osiągniętego przez nas wyniku. Jeśli chodzi o nasz sposób gry, to zrealizowaliśmy strategię na to spotkanie. Sięgnęliśmy po zwycięstwo, a ono jest przecież najważniejsze. Uważam, że z biegiem czasu nasza gra będzie wyglądała lepiej. Te trzy punkty na pewno dodadzą nam pewności siebie – powiedział Adam Owen.

- Na pewno ten mecz dał mi wiele materiału, który będziemy analizować, a potem pracować na treningach. Szkoda, że mamy teraz przerwę na reprezentację, bo po takim zwycięstwie, w którym wreszcie pokonaliśmy rywala u siebie i to bez straty gola, chcielibyśmy od razu zagrać kolejny mecz. Ale skoro mamy teraz przerwę, to na pewno wykorzystamy ją na treningi i ciężką pracę.

- Jeśli chodzi o decyzje personalne to brak w osiemnastce meczowej Patryka Lipskiego spowodowany jest tym, że ma trochę zaległości fizycznych, które były widoczne w jego grze w poprzednich meczach i które musi nadrobić. Rozmawiałem z nim o tym i moją decyzję przyjął ze zrozumieniem. Natomiast co do Flavio Paixao, to cieszę się z jego bramki. Zasłużył na tego gola swoją ciężką pracą, a nie szczęściem. Ja wierzę w ciężką pracę, a nie w szczęście.
(raz / lechia.pl) 30 września 2017, 20:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278