Gdańsk: niedziela, 17 grudnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl

Polska wygrała z Armenią. Zagrał Rafał Wolski

5 października 2017

W czwartkowym meczu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Armenię 6:1. Wynik spotkania ustalił Rafał Wolski.
W 71 minucie na boisku zameldował się piłkarz Lechii Gdańsk Rafał Wolski, który zmienił Kamila Grosickiego. Na minutę przed końcem spotkania pomocnik Biało-Zielonych zdobył szóstego gola dla Polski

Wolski tym samym stał się kolejnym lechistą w kadrze Polski i pierwszym, który zdobył bramkę w meczu eliminacyjnym.

Biało-Czerwoni są już jedną nogą na mundialu w Rosji.

Armenia - Polska 1:6 (1:3)
Hambardzumjan 39’ - Grosicki 2’, Lewandowski 18’, 25’, 64’, Błaszczykowski 58’, Wolski 89'

Armenia: Meliksetjan - Howhannisjan, Hambardzumjan, Woskanjan, Edigarjan – Kadimjan (62. Malakjan), Korjan (66. Manuczarjan), Malakjan, Mchitarjan, Adamjan (73. Manojan) - Barseghjan

Polska: Szczęsny – Piszczek, Glik, Pazdan (85. Cionek), Bereszyński – Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty (58. Mączyński), Zieliński, Grosicki (71. Wolski) – Lewandowski
(raz / lechia.gda.pl) 5 października 2017, 19:48

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.