Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mandziara: Niedługo w Lechię zainwestujemy 21 milionów

7 października 2017

Już drugi miesiąc mija od pojawianie się informacji na temat firmy, która była skłonna zainwestować w Lechię 21 mln zł informuje Trojmiasto.pl
- Osiągnęliśmy porozumienie w sprawie nowej inwestycji w klub, ale wymaga ono jeszcze zatwierdzenia przez zarząd oraz radę nadzorczą. W odpowiednim czasie zorganizujemy konferencję prasową, na której przedstawimy szczegóły tej współpracy oraz naszych partnerów - tak w sierpniu mówił Adam Mandziara.

Prezes Lechii zastrzegał jednocześnie, że tym razem nie ma mowy o zaciąganiu przez klub żadnych nowych zobowiązań. W grę miała wchodzić umowa z funduszem hedgingowym, czyli inwestorem, który wchodzi w dane przedsięwzięcie, licząc na osiągnięciu w określonym czasie ponadprzeciętnego zysku.

Cały artykuł na Trojmiasto.pl
(raz / Trojmiasto.pl) 7 października 2017, 13:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.066