Gdańsk: środa, 26 września 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowy autokar Lechii Gdańsk

9 października 2017

Piłkarze Lechii Gdańsk będą podróżować nowym autokarem.
Zgodnie z umową zawartą przez klub z firmą PKS o komfort piłkarzy podczas meczowych wojaży zadba nowiutki, bo wyprodukowany przed ledwie kilkoma miesiącami, MAN Lion's Coach.

Autokar wyposażony jest nie tylko w komfortowe siedziska. Pod maską kryje ponad 12-litrowy silnik Euro 6 o mocy 460 KM, z półautomatyczną 12-biegową przekładnia MAN TipMatic® z funkcją EasyStart.

Przede wszystkim jednak autokar prezentuje się estetycznie i okazale. Główne elementy nowej grafiki to herb Lechii Gdańsk oraz wizerunek Neptuna - symbolu miasta. Są też logotypy naszych sponsorów.

– Poprzedni autokar przejeździł z Lechią tysiące kilometrów. Służył nam bardzo dobrze, ale jak to bywa przy pojazdach mechanicznych, czasem trzeba je zmienić na nową sztukę. Obyśmy dojechali nowym autokarem po największe sukcesy. Tego życzę drużynie i sobie – powiedział Janusz Markowski, który zwykle jeździ z zespołem Biało-Zielonych na mecze wyjazdowe jako kierowca.
(raz / lechia.pl) 9 października 2017, 16:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006