Gdańsk: środa, 26 września 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Gratulacje od Pawła Adamowicza

12 października 2017

Piłkarze Lechii Sławomir Peszko i Rafał Wolski odbierają kolejne gratulacje za awans do mistrzostw Świata w Rosji. Po podziękowaniach w macierzystym klubie skrzydłowy i napastnik spotkali się z prezydentem Gdańska.
Jesteście ogromną dumą gdańszczan, gdańszczanek i całego Wybrzeża. Cieszymy się, że gracie w reprezentacji Polski i liczymy, że obaj znajdziecie się w kadrze na Mundial. Kto wie, może losowanie tak się ułoży, że jeden z meczów zagracie w Kaliningradzie, który znajduje się o 130 kilometrów od Gdańska. Wtedy wielu mieszkańców naszego miasta mogłoby się tam wybrać powiedział podczas półgodzinnego spotkania prezydent Gdańska.

Paweł Adamowicz pogratulował piłkarzom awansu na mundial i podarował im bursztynowe spinki oraz symboliczne zegary odliczające czas do mistrzostw świata w Rosji.
(ssl / lechia.gda.pl) 12 października 2017, 14:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035