Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Mamy ustalony nasz plan na to spotkanie

19 października 2017

- Mamy trochę kontuzji po ostatnim meczu, ale stan zdrowia poszczególnych zawodników poprawia się z każdą chwilą – mówił trener Adam Owen na konferencji prasowej.
- Mamy trochę kontuzji po ostatnim meczu, ale stan zdrowia poszczególnych zawodników poprawia się z każdą chwilą. Zobaczymy tuż przed spotkaniem, kto z nich będzie znajdować się w odpowiedniej dyspozycji

– Na pewno zagrają ci, którzy będą jak najlepiej przygotowani do tego spotkania. Dla mnie najważniejszym wykładnikiem przy ustalaniu meczowej osiemnastki, a później wyjściowego składu jest postawa każdego z piłkarzy na treningu i ich aktualna forma. To, czy dany zawodnik gra czy nie, zależy tylko do niego samego.

- Przed nami mecz z bardzo dobrym zespołem, który znajduje się obecnie w wysokiej formie. Mamy dokładnie przeanalizowaną drużynę z Poznania, ale nie oglądamy się jednak na rywala, tylko koncentrujemy przede wszystkim na sobie i na naszym sposobie gry. Mamy ustalony nasz plan na to spotkanie i różne schematy gry. Chcę, by każdy z zawodników był do meczu dobrze przygotowany taktycznie. Zrobimy wszystko, by Lechowi grało się przeciwko nam jak najtrudniej.
(raz / lechia.pl) 19 października 2017, 18:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058