Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Sławczew: Trudno doszukiwać się pozytywów

20 października 2017

- Bardzo dobrze gra mi się z Danielem Łukasikiem czy z Joao Nunesem - mówi przed meczem z Lechem defensywny pomocnik Lechii Simeon Sławczew.
- Wielka szkoda, że nie udało nam się strzelić bramki w meczu z Legią. Wtedy ten mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Oczywiście, że trudno doszukiwać się pozytywów, kiedy wynik nie jest korzystny, ale jeśli już, to na pewno nasz sposób gry czy utrzymywanie się przy piłce były w tym meczu na dobrym poziomie.

– Myślę, że ten mecz pokazał, że jesteśmy na dobrej drodze do tego, by poprawiać naszą grę i osiągać lepsze wyniki. To pomoże nam zyskać pewność siebie, która pozwoli nam grać ofensywniej i tworzyć sobie większą liczbę podbramkowych sytuacji.

- Bardzo dobrze gra mi się z Danielem Łukasikiem czy z Joao Nunesem, więc fakt, że Ariela nie ma już w Gdańsku nie jest dla mnie problemem. Wspólnie z trenerami znaleźliśmy dla mnie idealne miejsce na boisku, więc będę mógł pokazać to, co mam do zaoferowania najlepszego. Poza tym fizycznie czuję się wyśmienicie. Mam nadzieję, że w meczu z Lechem dostanę swoją szansę. Liczę, że wygramy i dzięki temu przyciągniemy na nasz stadion więcej kibiców.
(raz / lechia.pl) 20 października 2017, 07:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088