Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia - Lech (3:3): zobacz skrót meczu (wideo)

22 października 2017

Takie mecze w Ekstraklasie chcielibyśmy oglądać zawsze, bo w Gdańsku nie brakowało niczego - ani walki, ani emocji, a przede wszystkim nie brakowało goli.
Lechia szybko wyszła na prowadzenie, ale Lechowi udało się wyrównać. Na przerwę na prowadzeniu schodzili jednak gospodarze, po golu z kontrowersyjnego rzutu karnego, w którego podyktowaniu pomógł system VAR.

Wideoweryfikacja sprawiła także, że chwilę po zmianie stron z czerwoną kartką z boiska wyleciał Michał Nalepa za faul na Christianie Gytkjarze. Lech w przewadze ruszył do ataku i najpierw wyrównał po fatalnym błędzie Dusana Kuciaka, a chwilę później był już na prowadzeniu po golu Macieja Makuszewskiego. W końcówce jednak lechici mieli pecha, bo Emir Dilaver przypadkowo pokonał własnego bramkarza i spotkanie w Trójmieście zakończyło się remisem 3:3.

Lechia - Lech (3:3): zobacz skrót meczu (wideo)
(raz / Ekstraklasa S.A.) 22 października 2017, 07:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018