Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerski po meczu Lechia - Lech

21 października 2017

Trenerzy Lechii Gdańsk i Lecha Poznań ocenili spotkanie na pomeczowej konferencji prasowej.
Adam Owen (trener Lechii Gdańsk):

- Właśnie rozmawiałem z zawodnikami w szatni, z których jestem zadowolony z tego, że z takim zaangażowaniem grali w osłabieniu. Sami sobie strzeliliśmy trzy bramki. Może nie graliśmy świetnie, ale nie mogę narzekać, jeśli chodzi o zaangażowanie. W tym meczu było wszystko: VAR, kartki, bramki. Cieszę się, że chcieliśmy grać w piłkę. To jest dla mnie najistotniejsze. Grali z jednym z najlepszych zespołów w lidze. Jestem zadowolony z tego, jak to się skończyło.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań):

- Jestem zadowolony z tego jak graliśmy w tym spotkaniu. Nie mogę być zadowolony tylko z wyniku. Zasłużyliśmy na wygraną. Przez 95 minut mieliśmy kontrolę nad meczem, zabrakło koncentracji przy rzutach wolnych i rożnym, po których straciliśmy gole. Mieliśmy lepsze sytuacje. Byliśmy lepsi gdy graliśmy po jedenastu, gdy graliśmy w przewadze i gdy graliśmy po dziesięciu. Ostatnie mecze graliśmy z mocnymi rywalami, zdobyliśmy pięć punktów. Wyglądamy lepiej w meczach z silnymi zespołami. W poprzednim sezonie w sześciu takich meczach mieliśmy dziewięć punktów. Teraz już mamy ich pięć. To było dobre spotkanie. Oba zespoły chciały wygrać. Myślę, że pokazaliśmy trochę więcej i powinniśmy wygrać.

lechpoznan.pl
(raz / lechia.gda.pl) 21 października 2017, 23:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042