Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dusan Kuciak kapitanem Lechii Gdańsk

22 października 2017

Dusan Kuciak po raz pierwszy wyprowadzał drużynę Lechii Gdańsk jako kapitan w meczu ekstraklasy.
W poprzedniej kolejce bramkarz Lechii przejął opaskę w trakcie meczu po kontuzji Jakuba Wawrzyniaka. W meczu z Lechem to on był kapitanem i wyprowadził Biało-Zielonych na murawę stadionu Energa Gdańsk. Jak zwykle Słowak należał do najlepszych graczy w zespole OWena.

- To był duży mecz. Dziękuję chłopakom. Druga bramka spowodowała, że Lech uwierzył. Wcześniej nie byli wstanie nam zagrozić z gry. W osłabieniu graliśmy fajnie i super, że udało nam się doprowadzić do wyrównania. VAR? To były dobre decyzje. Przy bramce Gytkjaera starałem się zrobić jak najlepiej i pomóc drużynie. Nie wyszło. Muszę do przeanalizować, co nie wyszło. To był mój błąd. Boli mnie to, bo błędów w tym sezonie miałem już dużo. - mówił po meczu Kuciak.

lechpoznan.pl
(raz / lechia.gda.pl) 22 października 2017, 11:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007