Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Makuszewski: Cieszę się, że jestem w Lechu

23 października 2017

Jedną z bramek dla Lecha Poznań zdobył Maciej Makuszewski, były zawodnik Lechii Gdańsk.
Makuszewski występował w Lechii Gdańsk w latach 2014-2016. W styczniu 2016 roku został wypożyczony przez Vitorię Setubal, a w koljnym seoznie trafił do Lecha Poznań. W rundzie jesiennej 2015/2016 był nawet kapitanem Biało-Zielonych.

Makuszewski dzięki dobry występom w obecnym sezonie trafił do kadry narodowej i zagrał w 3 meczach w eliminacjach do mistrzstw świata.

W sobotę zdobył bramkę dającą prowadzenie poznaniakom 3:2. Przed meczem w Gdańsku popularny Maki odniósł się do występów w Gdańsku:
- Tydzień temu graliśmy w Białymstoku z Jagiellonią, której byłem zawodnikiem przez dwa lata i zostawiłem tam trochę zdrowia. Niestety, musiałem pauzować za żółte kartki i mecz oglądałem z trybun. W Lechii z kolei spotkała mnie trochę dziwna sytuacja, że z dnia na dzień dowiedziałem się, że mogę odejść z klubu. Przyjąłem to ze zrozumieniem, dzisiaj dzięki temu jestem w Lechu.

- Lech dał mi możliwość, żeby wejść na wyższy poziom, zagrałem trzy mecze w reprezentacji. Dlatego cieszę się, że jestem tutaj. Mam jeszcze jeden cel do spełnienia i nadzieję, że uda mi się go zrealizować w tym sezonie.
(raz / lechia.gda.pl) 23 października 2017, 08:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022