Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Paixao: Zależy mi na odnoszeniu zwycięstw

22 października 2017

Marco Paixao strzelił w meczu z Lechem Poznań dziewiątego gola w obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy.
- Mecz na pewno bardzo dobrze oglądało się z trybun – stworzyliśmy ciekawe widowisko. Pierwsza połowa jednak w naszym wykonaniu nie była wystarczająco dobra, a potem musieliśmy grać w osłabieniu. Momentami było to dość niecodzienne spotkanie, ale zdobyty punkt należy szanować. Myślę, że jest to pozytyw przed kolejnymi meczami.

- Nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze swojego występu i drużyny. Potrzebujemy większej płynności w grze na całej szerokości boiska, aby zagrać bardzo dobry mecz. Udało mi się zdobyć kolejną bramkę, co mnie cieszy. Zależy mi jednak na odnoszeniu zwycięstw, co przeciwko Lechowi nam się nie udało. W następnych spotkaniach musimy unikać błędów, które nam się do tej pory przytrafiły.
(raz / lechia.pl) 22 października 2017, 19:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047