Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Górski: Były wyborne okazje, żeby Lechię pokonać

29 października 2017

- Każda wygrana napędza zespół i wzmacnia psychicznie. To będzie dla nas dodatkowy pozytywny bodziec. Jesteśmy w stanie powalczyć z Lechią – mówi przed meczem z Lechią Maciej Górski, piłkarz Korony Kielce.
Korona w czwartek pokonała w meczu Pucharu Polski Zagłębie Lubin na wyjeździe.

- Pamiętam ten poprzedni mecz w Gdańsku. Były wyborne okazje, żeby Lechię pokonać, ale skończyło się bezbramkowo. Mimo tego, że jest mało czasu na regenerację, to uważam, że podołamy fizycznie. Każdy kto nas ogląda, to zwraca uwagę, że kto by u nas nie grał, to zasuwa. Nie ma co się obawiać o regenerację – stwierdził napastnik Korony.

Sam Maciej Górski w poprzednim meczu z Lechią mógł rozstrzygnąć losy meczu na korzyść Żółto-czerwonych. - Mam to jeszcze przed oczami. Miałem sytuację sam na sam, ale źle uderzyłem piłkę, zmieniłem w ostatniej chwili decyzję. Nie wiadomo jednak kto zagra w Gdańsku. Trener będzie patrzył kto ile zagrał w Lubinie, żeby fizycznie to wyglądało dobrze.

źródło: korona-kielce.pl
(raz / lechia.gda.pl) 29 października 2017, 14:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088