Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Przypomniałem drużynie finał Ligi Mistrzów...

30 października 2017

- Następny mecz, to idealna szansa na to, żeby się zrehabilitować - mówił po meczu trener Lechii Adam Owen.
- Jestem bardzo rozczarowany. Po trzech dobrych meczach na własnym stadionie nie tak to miało dzisiaj wyglądać. Przez pierwsze 20 minut graliśmy dobrze. Oddaliśmy 10 strzałów. Było to więcej od przeciwników. Jednak w momencie jak straciliśmy bramkę, to wszystko się posypało.

- W meczu wygranym z Zagłębiem 1:0 defensywa była kompletna. Musimy wrócić do postaw i odbudować linię defensywną. To jest bardzo dobry moment na reakcję. Możemy sobie wszystko trenować, rozmawiać o taktyce i to ćwiczyć na boisku, ale tak naprawdę to wszystko zależy od tego jakie decyzje zawodnicy podejmują na boisku. Ten mecz pokazał, że wygląda to źle.

- Biorę odpowiedzialność za to, co stało się dzisiaj na boisku. Rozmawiałem też z zawodnikami w szatni i oni też biorą to na siebie. Następny mecz, to idealna szansa na to, żeby się zrehabilitować.

W drugiej połowie trudno było utrzymać koncentrację i grać dalej na wysokim poziomie. Przypomniałem drużynie finał Ligi Mistrzów i prowadzenie 3:0...


korona-kielce.pl
(raz / lechia.gda.pl) 30 października 2017, 22:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007