Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kuciak i Wawrzyniak o meczu z Koroną Kielce

31 października 2017

Dusan Kuciak i Jakub Wawrzyniak nie mieli wesołych min po porażce z Koroną Kielce 0:5. Byli piłkarze Legii nie są przyzwyczajeni do tak wysokich porażek.
Dusan Kuciak: - Po meczu rozmawialiśmy w szatni, zastanawiając nad tym, co się stało. Pojawiło się kilka odpowiedzi, ale uważam, że na gorąco nie ma sensu toczyć dyskusji. Nie pokazaliśmy na murawie praktycznie nic. Nie możemy mówić o dobrym początku, to jest szukanie alibi. W każdym spotkaniu musimy grać dobrze przez pełne 90 minut albo skutecznie, jak z Zagłębiem Lubin.

- Przy drugiej straconej bramce podjąłem złą decyzję. Rozmawiałem z trenerem Adamem Owenem i wiem, co muszę zmienić. W ostatnich spotkaniach popełniłem kilka błędów, ale po jednym z nich dostałem wiadomość: „Cała Lechia zawsze razem”. Dlatego w tych trudnych dla nas chwilach musimy trzymać się razem. W tym miejscu chciałbym podziękować kibicom, którzy przyszli na nasz mecz z Koroną i rozumiemy ich zdenerwowanie.

Jakub Wawrzyniak: - Przez pierwsze 15-20 minut wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą. Ale potem dostaliśmy takie „gongi”, że nawet przerwa w meczu niewiele nam pomogła. Korona wygrała zasłużenie, a my, delikatnie mówiąc, nie byliśmy drużyną. Co nie zagrało w starciu z Koroną? Nic. Tak naprawdę każdy element naszej gry był fatalny. Myślę, że teraz każdy z nas powinien spojrzeć na siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie, co indywidualnie wyprawiał na boisku.

- Tak naprawdę Korona w każdym elemencie była lepsza. Oglądałem mecz z Lechem z trybun i uważam, że wszystkich bramek mogliśmy uniknąć. Teraz też stracie przynajmniej trzech goli mogliśmy zapobiec. Nie ma wytłumaczenia dla takich błędów, jakie popełniamy, skoro w dwóch meczach tracimy osiem goli, a mamy wielu zawodników na boisku, którzy mają mentalność defensywną – zaznaczył Wawrzyniak.
(raz / lechia.pl) 31 października 2017, 16:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.080