Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Owen: Ciężko mi jest ocenić Milę po treningach

31 października 2017

Sebastian Mila zagrał w tym sezonie tylko 3 minuty. Trener Owen powiedział na konferencji, że to za mało, aby móc ocenić jego formę , a tym samym uważa, że Mila nie jest gotowy do gry.
I tu się pętla zamyka. Wg trenera Adama Owena ciężko jest mu ocenić formę Sebastiana na podstawie samych treningów.

- Ciężko jest mi oceniać Sebastiana Milę po treningach. Zagrał tylko kilka minut w ostatnim czasie na ligowych boiskach. Taktycznie rozumie wszystkie założenia, które trenujemy. Zresztą jest profesjonalistą i na treningach też się dobrze sprawuje. Ale nie grał ostatnio w dłuższym wymiarze czasowym, dlatego nie do końca jest jeszcze gotowy, aby zagrać więcej minut - mówił Owen na konferencji po meczu Lechia - Korona.

Sebastian Mila w sezonie 2017/18 zagrał tylko w jednym meczu Lechii przeciwko Górnikowi Zabrze. Wszedł na boisko w 88 minucie.
(raz / lechia.gda.pl) 31 października 2017, 19:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031