Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Chcemy sięgnąć po trzy punkty.

2 listopada 2017

Trener Lechii Adam Owen uważa, iż przed meczem derbowym z Arką najważniejsze jest odpowiednie dotarcie do głów piłkarzy.
- Po meczu z Koroną zebraliśmy się we własnym gronie i porozmawialiśmy. Wszyscy doskonale wiemy, że to, co wydarzyło się w poniedziałek jest nie do zaakceptowania. Przeanalizowaliśmy dokładnie spotkanie z drużyną z Kielc i odkładamy to już na bok. Teraz najważniejsze jest piątkowe spotkanie z Arką.

– Na pewno w trzy dni nie zmienimy dużo jeśli chodzi o taktykę. Jako sztab szkoleniowy skupiliśmy się na sferze psychologicznej i chcieliśmy dotrzeć do głów zawodników, by skupili się na pozytywnych rzeczach.

- Zdajemy sobie sprawę z rangi derbów, jak wiele one znaczą dla klubu i kibiców. Dla nas to będzie najlepsza okazja do tego, by odpowiednio zareagować po tym, co stało się w meczu z Koroną. Do Gdyni jedziemy po to, żeby zrobić swoją robotę i chcemy sięgnąć po trzy punkty. Na pewno na ten mecz wybierzemy odpowiedni skład. A czy będą w nim zmiany? Na pewno liczę na to, że będziemy na boisku dokonywać właściwych wyborów, z czym mamy kłopot właściwie od początku sezonu. Koniecznością jest wystrzeganie się indywidualnych błędów.
(raz / lechia.pl) 2 listopada 2017, 17:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062