Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kuciak: Derby są w momencie takim, że musimy wygrać

2 listopada 2017

W poniedziałek Lechia przegrała z Koroną 0:5. W piątek czeka ja prestiżowy pojedynek z Arką Gdynia. O przygotowaniach do derbów mówi Dusan Kuciak.
- Czy coś zmienię w swojej grze? Myślę, że tu nie ma co zmieniać, taki po prostu jestem. Bardziej chodzi o podejmowanie odpowiednich decyzji. Chcę po prostu zagrać lepiej. Nie uważam natomiast, żebyśmy byli źle przygotowani fizycznie, choć takie głosy się pojawiają. Nasze parametry, które są mierzone na każdym treningu i także w czasie meczów są bardzo dobre. W meczu z Koroną po prostu nie wychodziło nam nic, w związku z czym nie ma sensu wyciąganie takich wniosków. Skoro w ostatnich spotkaniach z Zagłębiem, Legią czy Lechem fizycznie wyglądaliśmy super, to mecz z Koroną nie może być powodem do tego, by twierdzić, że jesteśmy źle przygotowani.

- Nie powiedziałbym prawdy, gdybym stwierdził, że spotkanie z Arką będzie dla mnie takie same, jak każdy inny mecz ligowy. Jeśli o mnie chodzi, jest jeszcze większa mobilizacja, bo derby przychodzą do nas w momencie, w którym po prostu musimy wygrać. Musimy zagrać tak, jak przeciwko Zagłębiu: mądrze taktycznie i z chłodną głową. Jeśli będzie okazja na bramkę to ją wykorzystać, a potem umiejętnie się bronić. Musimy atakować i bronić całym zespołem i po prostu zagrać swoje.
(raz / lechia.pl) 2 listopada 2017, 18:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067