Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

F. Paixao: A jeśli wierzysz, to wszystko jest możliwe

5 listopada 2017

Flavio Paixao po raz drugi w obecnym sezonie zapewnił Lechii Gdańsk zwycięstwo. Zdobył bramkę w doliczonym czasie w derbach Trójmiasta.
Oto co powiedział dla klubowej telewizji.

- Trochę nawet żartowaliśmy na temat gola strzelonego w końcówce. Uważam, że zasłużyliśmy na wygraną, bo bylismy znacznie lepszym zespołem niż rywal. Wydaje mi się, że nasi przeciwnicy nie grali na takim samy poziomie, co my.

- Nie wiem czy tam był spalony przy tej nieuznanej bramce, ale cieszę się, że wierzyliśmy do końca w wygraną. Zwycięzcy zawsze wygrywają, a przegrywający są skazani na porażkę. A jeśli wierzysz, to wszystko jest możliwe.

- Każdy błąd to dla mnie lekcja na przyszłość. Każdy sukces rodzi się z popełnionych wcześniej błędów, więc jeśli nauczysz się wyciągać wnioski, to szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Poprzedni mecz był dla nas lekcją, jeśli chodzi o podejście do spotkania, koncentrację i dawanie z siebie wszystkiego dla dobra klubu. Każdy musi wiedzieć, że będąc w Lechii grasz w jednej z najlepszych drużyn w Polsce i trzeba dla niej dawać z siebie 200 procent. Jeśli tego nie robisz, to nie będziesz na szczycie. Jeszcze raz podkreślę, że to dla nas ważne zwycięstwo i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.
(raz / lechia.pl) 5 listopada 2017, 09:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023