Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stolarski: Najważniejsza jest walka i zaangażowanie

5 listopada 2017

W pamięci kibiców po derbach Trójmiasta pozostaną też pojedynki Pawła Stolarskiego z Rafałem Siemaszko. Obrońca Lechii okupił to żółtą kartką.
- Ciężko było nam się podnieść po dotkliwej porażce, szczególnie kiedy straciło się pięć bramek. Zrobiliśmy analizę i porozmawialiśmy szczerze we własnym gronie, by odbudować morale. Cieszę się, że każdy z nas wyciągnął wnioski, a na mecz z Arką nikogo nie trzeba było motywować. Wiedzieliśmy, jaka jest stawka tego spotkania. Ten mecz nie był ważny tylko dla nas, ale także dla naszych kibiców. Wygrane derby na pewno dodadzą nam pewności siebie - mówił Stolarski dla oficjalnej strony.

- Derby to często spotkania bez stylu, w których najważniejsza jest walka i zaangażowanie. Staraliśmy się grać piłką, ale w niektórych sytuacjach jednak trzeba było po prostu oddalić zagrożenie jak najdalej od naszej bramki, by nie narazić się na stratę gola. Za kilka tygodni nikt nie będzie pamiętał, jak wyglądał mecz. Liczy się tylko zwycięstwo.
(raz / lechia.pl) 5 listopada 2017, 15:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058