Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Marciniak dla Weszło: Arka za szybko wznowiła grę

5 listopada 2017

Sędzia Szymon Marciniak, sędzia odpowiedzialny za wideoweryfikację (VAR) podczas meczu derbowego Arka - Lechia odniósł się w rozmowie z "Weszło" do kontrowersji dotyczącej faulu w polu karnym Biało-Zielonych.
Szymon Marciniak: Zawodnicy Arki tak szybko wznowili grę, że pozbawili system VAR możliwości analizy tej sytuacji.

Weszło: Z kolei Damian Zbozień miał powiedzieć, że czekał na pozwolenie asystenta, by wykonać aut.

Marciniak: - Wystarczy obejrzeć tę sytuację na zapisie video, gdzie ewidentnie widać, że chłopiec od podawania piłek rzuca piłkę Damianowi Zbozieniowi, a on z automatu, ją zagrywa. Po kilku sekundach piłka ponownie opuszcza boisko i wtedy Damian rozmawia chwilę z asystentem, ale już jest za późno na analizę, bo pierwsze wznowienie gry zamyka sytuację. Dobrym podsumowaniem są słowa Leszka Ojrzyńskiego, który w Super Piątku powiedział, że byli tak przemotywowani, że nie dali sędziom czasu na sprawdzenie tej sytuacji.

Cała rozmowa na Weszlo.com
(raz / Weszlo.com) 5 listopada 2017, 21:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088