Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łukasik: Spotkanie z Koroną było wypadkiem przy prac

7 listopada 2017

Daniel Łukasik należał do wyróżniających się piłkarzy Lechii Gdańsk podczas derbów Trójmiasta.
- Wydaje mi się, że byliśmy lepsi piłkarsko. Arka stwarzała głównie zagrożenie po stałych fragmentach gry oraz z kontrataku. Każdy jednak wie, że derby rządzą się swoimi prawami. Wyszliśmy na to spotkanie zmotywowani i zdeterminowani, a każdy z nas dał z siebie wszystko. Było to widać w szatni przed meczem i na murawie. Rozmawialiśmy, wspieraliśmy się, a przede wszystkim pomagaliśmy sobie. Udowodniliśmy, że spotkanie z Koroną było wypadkiem przy pracy.

- W ostatnich miesiącach zmieniłem się, a duży wpływ na to miał mój pobyt w Niemczech. Cały czas pracuję nad sobą, bo to jest bardzo ważne. W trakcie każdego spotkania, grając w środku boiska, muszę stoczyć dużo pojedynków i do tego potrzebna jest siła.

– Lubię grać z Simeonem Sławczewem, nasza współpraca układa się bez zarzutu. To bardzo dobry i inteligentny zawodnik, który nieprzypadkowo występuje w pierwszym składzie reprezentacji Bułgarii. Myślę, że w kolejnych spotkaniach będzie to wyglądało jeszcze lepiej.
(raz / lechia.pl) 7 listopada 2017, 16:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.091