Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Paixao: Nie jestem zazdrosny o brata

8 listopada 2017

Marco Paixao w tym sezonie zdobył już 9 bramek dla Lechii Gdańsk. ale po części żałuje, że nie trafił w derbowym pojedynku z Arką Gdynia.
- Część tych goli, które strzeliłem zamieniłbym na bramkę w meczu derbowym w Gdyni w ostatni piątek. To byłoby fantastyczne uczucie. A tak, to bohaterem został Flavio. Ale zazdrosny nie będę – mówi dla oficjalnej strony Marco.

– A tak już na poważnie, to jako cały zespół jesteśmy bardzo szczęśliwi z tej wygranej w derbach. Byliśmy lepszym zespołem i zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Uważam, że mogło być ono bardziej okazałe, bo mieliśmy jeszcze kilka dokładnych sytuacji. Na pewno ta wygrana będzie dla nas mentalnym kopem i wyzwoli dodatkową motywację. W przyszłym tygodniu zaczynamy nową rundę i oby była ona dla nas lepsza niż ta, która już za nami. Mam nadzieję, że zacznie się ona tak jak poprzednia, czyli naszym zwycięstwem i być może również moją bramką.
(raz / lechia.pl) 8 listopada 2017, 15:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024