Gdańsk: piątek, 19 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko wrócił do treningów i jest gotowy na Wisłę Płock

13 listopada 2017

Sławomir Peszko wrócił do treningów z pełnym obciążeniem z drużyną Biało-Zielonych. Pomocnik Lechii pauzował od sierpnia, gdy doznał urazu więzadłowego podczas meczu z krakowską Wisłą.
Wspomniany uraz wykluczył "Peszkina" nie tylko z meczów ligowych, ale również spotkań narodowej reprezentacji. Obyło się bez zabiegu operacyjnego, piłkarz przechodził długi okres rehablitacji. W chwili obecnej stan jego zdrowia poprawił się na tyle, że może z powrotem trenować z zespołem.

- Powoli wracałem do treningów, systematycznie zwiększając obciążenia. W tej chwili jestem już przygotowany w pełni do podjęcia treningów z zespołem i mogę powiedzieć, że będę do dyspozycji trenera Adama Owena na najbliższy ligowy mecz z Wisłą Płock. Obiecałem, że postaram się wrócić na boisko jeszcze w tym roku kalendarzowym i jak widać, nie były to słowa rzucone na wiatr. Liczę, że dostanę szansę gry i bardzo się cieszę, że w ostatnich tegorocznych meczach będę mógł pomóc drużynie. Po wygranej w derbach zamierzamy iść za ciosem i piąć się w górę tabeli - powiedział Peszko dla oficjalnej strony.

Sławomir Peszko w obecnym sezonie ligowym rozegrał dotychczas cztery spotkania w barwach Lechii, strzelając jednego gola.
(raz / lechia.pl) 13 listopada 2017, 16:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013