Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Owen: Jestem zadowolony z formy moich zawodników

17 listopada 2017

- Chociaż byłem obecny na zgrupowaniu reprezentacji Walii, to miałem pełną wiedzę, co działo się w Gdańsku - mówi trener Lechii Adam Owen przed meczem z Wisłą.
- Sześć meczów, które nas czeka do końca roku będzie bardzo ciężkie. Nie wyznaczam jednak celów przed moimi zawodnikami na ten czas. Do każdego z tych meczów będziemy podchodzić osobno i koncentrować się tylko na nich. Będziemy chcieli wywalczyć w nich tyle punktów, ile tylko się da. Jeśli chodzi o najbliższe spotkanie przeciwko Wiśle Płock, to mamy przygotowany nasz plan. Czy zagramy w nim z trójką czy czwórką obrońców? Zobaczymy. Na pewno moi zawodnicy będą przygotowani na wiele wariantów.

- Chociaż byłem obecny na zgrupowaniu reprezentacji Walii, to miałem pełną wiedzę, co działo się w Gdańsku. Wysyłałem moim asystentom plany treningowe i po każdych zajęciach otrzymywałem raporty z realizacji. Poza tym miałem wyniki z GPS-ów każdego z piłkarzy, ustalałem taktykę i skład personalny na sparing z Bałtykiem i obejrzałem mecz w całości. Jestem zadowolony z formy moich zawodników, choć są w nich jeszcze rezerwy. Każdy z piłkarzy może być jeszcze lepszy o te 10 czy 15 % i będziemy nad tym pracować w nadchodzących tygodniach.
(raz / lechia.pl) 17 listopada 2017, 08:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059