Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Romario: Spotykam kibiców i mnie pozdrawiają

17 listopada 2017

Romario Balde w obecnym sezonie został zawodnikiem Lechii Gdańsk. Jego początek na ligowych boiskach był bardzo barwny do strzelonej bramki po czerwoną kartkę i zawieszenie na 3 mecze.
- Mój początek gry w Polsce można określić jako interesujący. Szkoda, że przydarzyła mi się ta czerwona kartka, która pokrzyżowała moje plany, bo musiałem przez nią pauzować przez trzy mecze. Traktuję ją jako lekcję na przyszłość, by w kolejnych meczach wystrzegać się tego typu rzeczy.

- Bardzo podoba mi się w Gdańsku. To świetne miasto. Poza tym ludzie tutaj są fantastyczni. Gdy spotykają mnie na ulicy nasi kibice, to krzyczą „Hej, Romario!”. To bardzo miłe.

- Jestem młodym zawodnikiem i cały czas się uczę. Trener cały czas powtarza mi, że w ataku mam pewną dowolność, jednak nie mogę zapominać o tym, by wracać do obrony po stracie piłki. Cały czas nad tym pracujemy i myślę, że ten aspekt gry ulegnie poprawie.
(raz / lechia.pl) 17 listopada 2017, 21:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067