Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Powrót Jerzego Brzęczka do Gdańska

18 listopada 2017

Jerzy Brzęczek w sobotę po raz pierwszy jako trener rywala poprowadzi drużynę w Gdańsku odkąd rozstał się ponad 2 lata temu z Lechią.
Jerzy Brzęczek prowadził Lechii w okresie od listopada 2014 do sierpnia 2015. Mimo zadowalających wyników został zwolniony i zastąpiony Thomasem von Heesenem. Po rozstaniu z Biało-Zielonym prowadził GKS Katowice, by od początku obecnego sezonu przejąć Wisłę Płock po Marcinie Kaczmarku, również byłym szkoleniowce Biało-Zielonych. Tak więc w roli trenera rywali po raz pierwszy będzie gościć w Gdańsku na stadionie w Letnicy.

- To spora niespodzianka, że my jesteśmy na ósmym, a Lechia dopiero na 14. miejscu w tabeli. Ale tym się nie sugerujemy, bo to drużyna z indywidualnościami, która jedną akcją potrafi rozstrzygnąć losy pojedynku. Jadąc do Gdańska spodziewamy się trudnej przeprawy, jesteśmy nastawieni na walkę, naszym celem jest powrót z punktami - mówił Brzęczek dla portalu Onet.
(raz / lechia.gda.pl) 18 listopada 2017, 14:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087