Gdańsk: wtorek, 16 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Udany powrót po porażce z Koroną

18 listopada 2017

Adam Owen, trener Lechii Gdańsk, cieszy się, że po przegranej na swoim stadionie z Koroną 0:5, Biało-Zieloni odnieśli przekonywujące zwycięstwo z Wisłą Płock.
- Mam wiele powodów do zadowolenia. Wynik, postawa zespołu, doping naszych kibiców – z tego odczuwam satysfakcję. Cieszę się, że zaliczyliśmy udany powrót na nasz stadion po meczu z Koroną, w którym doznaliśmy dotkliwej porażki.

– Druga wygrana z rzędu daje nam dużą pewność siebie. Widać, że Milos Krasić daje zespołowi dużą jakość. Odbudowaliśmy go fizycznie i drugi mecz z rzędu rozegrał 90 minut na dużej intensywności. Jednak nie tylko on zasługuje na pochwały, bo cały zespół zagrał świetnie. Na boisku tworzyliśmy jedność i każdy z zawodników wspierał resztę kolegów.

- Co do sytuacji z rzutem wolnym, w którym Marco Paixao i Rafał Wolski spierali się o to, kto ma go wykonać to dobrze, że mam dwóch chętnych do wykonywania stałych fragmentów. Gorzej byłoby, gdyby żaden nie chciał podejść do piłki. Widać, że są pewni siebie i wierzą w swoje umiejętności.
(raz / lechia.pl) 18 listopada 2017, 23:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032