Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Krasić: Bramka Marco Paixao ustawiła mecz

19 listopada 2017

Pomocnik Lechii Gdańsk Milos Krasić w meczu z Wisłą Płock zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie 2017/18.
- Szybko zdobyta pierwsza bramka przez Marco Paixao ustawiła to spotkanie. Wisła Płock to dobry zespół, który potrafi utrzymywać się w posiadaniu piłki i atakować, ale po raz pierwszy zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze i skutecznie.

- Wydaje mi się, że jestem silniejszy. Czuję to, że moja postawa jest coraz lepsza. Było to już widać podczas meczu w Gdyni, gdzie również czułem się bardzo dobrze na boisku. W ostatnich tygodniach prezentuje się lepiej, co jest efektem ciężkiej pracy na treningach.

- Każdy kolejny mecz z pięciu, jakie zostały nam w 2017 roku, traktujemy jak finał. Straciliśmy już w tym sezonie zbyt dużo punktów. Zwycięstwo w derbach było dla nas niezwykle ważne. Wzmocniliśmy się mentalnie, a także odzyskaliśmy zaufanie naszych kibiców po wysokiej porażce z Koroną. Każdego dnia mocno trenujemy, by na murawie prezentować się z jak najlepszej strony.
(raz / lechia.pl) 19 listopada 2017, 14:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.126