Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko: Dziękuję kibicom za przyjęcie

20 listopada 2017

Sławomir Peszko w spotkaniu z Wisłą do wszedł na boisko w 73. minucie i był to pierwszy występ skrzydłowego Lechii Gdańsk od ponad dwóch miesięcy.
- Po meczu z Wisłą Płock cieszę się przede wszystkim ze zwycięstwa drużyny, jak również swojego powrotu na boisko. Wstępne prognozy wykluczały mnie przecież z gry w tym roku, ale dzięki ciężkiej pracy pod okiem naszego sztabu medycznego udało się wrócić wcześniej. W meczu z Wisłą Płock wszedłem na murawę w momencie, gdy wynik spotkania był już przesądzony. Bardzo jednak dziękuję trenerowi za okazane zaufania.

- Dziękuję naszym wspaniałym kibicom za tak ciepłe przyjęcie. Wasze wsparcie to dla mnie dodatkowa motywacja do tego, żeby z meczu na mecz być coraz lepszym i znowu dawać Wam radość swoimi asystami i bramkami
.
(raz / lechia.pl) 20 listopada 2017, 17:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.055