Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Owen: Jestem szczery w rozmowach z moimi piłkarzami

22 listopada 2017

Lechia Gdańsk po wygraniu z Arką Gdynia i Wisłą Płock ma szansę w meczy z Cracovią na trzecie z rzędu zwycięstwo.
- Wygrana 3:0 z każdym zespołem jest bardzo cenna. To był dobry mecz w naszym wykonaniu, ale jak w każdym, zawsze mogłoby być lepiej. Musimy cały czas się rozwijać i zwracać uwagę na rzeczy, które cały czas są do poprawy – mówił Adam Owen na konferencji prasowej.

- Jestem szczery w rozmowach z moimi piłkarzami i za to co, co robią dobrze otrzymują pochwały, ale za złe rzeczy trzeba ich zganić. Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego, czego od nich oczekuję.

- Przed nami pięć meczów do końca roku, ale nie wyznaczam sobie długoterminowych celów. Skupiamy się na każdym kolejnym spotkaniu, a teraz najważniejszy jest mecz z Cracovią. Analizujemy grę rywala, jego mocne i słabe strony i mamy swój plan na piątkowe starcie.

– Mamy przygotowane różne warianty, które będziemy modyfikować w zależności od sytuacji na boisku.
- Ja zawsze gram o zwycięstwo. Wiem, że z każdą wygraną u moich zawodników rośnie pewność i wiara w siebie. Chcę, byśmy ciągle trzymali nogę na gazie i nie odpuszczali. Musimy z całej siły przeć do przodu
(raz / lechia.pl) 22 listopada 2017, 16:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052