Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nunes: Przyjemniej się trenuje po zwycięstwach

23 listopada 2017

W piątek Lechia Gdańsk zagra mecz wyjazdowy z Cracovią. O najbliższym spotkaniu mówi obrońca Biało-Zielonych Joao Nunes
– Debiutowałem na ich stadionie w ekstraklasie, mam stamtąd dobre wspomnienia, ale to już historia. Przed nami nowe wyzwanie, wiemy, że będzie to trudne spotkanie i nie możemy patrzeć na to, które miejsce w tabeli zajmują nasi rywale. Polska liga już nie raz potrafiła zaskakiwać. Potrzebujemy punktów i pojedziemy do Krakowa, by je stamtąd przywieźć.

– Zrozumiałe, że przyjemniej się trenuje po zwycięstwach niż po porażkach, łatwiej wtedy o dobrą atmosferę. Poziom koncentracji musi być jednak zawsze tak samo wysoki. Przed nami pięć bardzo ważnych meczów od których zależy w dużej mierze o co powalczymy wiosną.

– Patrząc na dwa ostatnie spotkania, można wysnuć teorię, że pomogło nam przejście na grę z czwórką obrońców. Ale to tylko część prawdy. Przede wszystkim ograniczyliśmy ryzyko straty bramki i nie popełniamy takich błędów jak wcześniej. Uczyliśmy się na nich, poprawiliśmy koncentrację, widać powtarzalność w naszych poczynaniach, zaczęliśmy po prostu grać mądrzej. Czy fatalny w skutkach mecz z Koroną był dla nas przełomem? Nie chcę stawiać sprawy w ten sposób. Powiedzieliśmy sobie jednak wówczas po końcowym gwizdku, że więcej takie coś nie może się powtórzyć i że do końca roku udowodnimy, że jesteśmy mocną drużyną. Staramy się to robić krok po kroku.
(raz / lechia.pl) 23 listopada 2017, 17:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027