Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sławczew: Wróciłem do klubu gdzie grałem o mistrzostwo

24 listopada 2017

- Z Lechią byłem o krok od mistrzostwa. Teraz tak kolorowo nie jest. Wierzę jednak, że teraz zaczniemy piąć się w górę tabeli - mówi Bułgar Simeon Sławczew na łamach "Przeglądu Sportowego".
O kulisach powrotu nad polskie morze
Ta cała sytuacja była nieźle pokręcona. Dużo się rzeczy działo, zanim znów przyszedłem do Lechii. Cały czas mam ważny kontrakt ze Sportingiem Lizbona. Kilka lat temu kupili mnie za ok. 3 miliony euro z Liteksu Łowecz. Chcieli żebym w przyszłości się im spłacił, tyle że mają mocny zespół i nie chcą dać mi szansy aby pokazał co potrafię. Razem z menedżerem szukaliśmy więc korzystnego rozwiązania, dzięki któremu zachowałbym rytm meczowy. Pojawiła się opcja sprzedaży. Niestety, Sporting postawił zaporową cenę 3-3,5 miliona euro. Ta kwota odstraszyła kluby, które się mną interesowały. A było ich kilka. Każda oferta została odrzucona przez Sporting. Dlatego uznaliśmy, że w tej sytuacji najlepsze będzie wypożyczenie do Lechii, którą znam. Nie musiałem przechodzić okresu adaptacji. Wracam do klubu, z którym byłem o krok od mistrzostwa. Teraz tak kolorowo nie jest. Wierzę jednak, że teraz zaczniemy piąć się w górę tabeli.

O Birmingham
Mój transfer tam był bardzo blisko... To bogaty klub. Chcieli jednak poczekać z transakcją. Nie chcieli przepłacać i wydawać tylu pieniędzy na środkowego pomocnika. Maksimum ile byli skłonni zapłacić, to dwa miliony euro. W grę wchodził też klub z Turcji. Nie mogłem jednak podjąć żadnych kroków bez zgody Sportingu.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 24 listopada 2017, 07:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064