Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Janicki: Poznań wypada lepiej od Gdańska

24 listopada 2017

Rafał Janicki jest obecnie wypożyczony z Lechii do Lecha Poznań. Obrońca ocenił swoje pierwsze miesiące pobytu w Wielkopolsce.
- Moja aklimatyzacja przebiegła bardzo dobrze. Przyzwyczaiłem się już do nowego miasta. Zobaczyłem różnicę pomiędzy Gdańskiem a Poznaniem, która wypada na korzyść tego drugiego. Czuję mały niedosyt, jeśli chodzi o tematy sportowe, ale myślę, że będzie lepiej – przyznał Janicki.

- W ostatnich spotkaniach popełnialiśmy proste błędy. Nie możemy więc powiedzieć, że defensywa była mocnym punktem naszej drużyny. Mam nadzieję, że stabilizacja w tej formacji wpłynie na naszą dobrą grę.

Rafał Janicki w meczu z Lechią doznał kontuzji.

- Po spotkaniu z Lechią miałem problem ze stawem skokowym. W tygodniu po meczu z Górnikiem Zabrze miałem uraz mięśnia dwugłowego. Od poniedziałku trenuję jednak z zespołem i jestem gotowy do gry – zadeklarował Janicki.
(raz / Piłka Nożna) 24 listopada 2017, 13:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022