Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Jastrzębowski: Kibice czują się nabijani w butelkę

28 listopada 2017

Trener legenda Lechii Jerzy Jastrzębowski na łamach portalu Trojmiasto.pl ocenia ostatnie wydarzenia w gdańskim klubie.
[fragmenty]

Problemy Lechii nie leżą wyłącznie w kwestiach sportowych. Po raz kolejny uwagi do klubu ma Komisja Licencyjna. To martwi, bo wcześniej gdański klub był postrzegany jako stabilny, a zmiana polityki transferowej kiedy przestano hurtowo sprowadzać piłkarzy, wydawała się potwierdzać, że wszystko idzie w przemyślanym kierunku. Regularnie słychać o jakichś zastrzeżeniach odnośnie finansów w Lechii, o zadłużeniu i próbach jego redukcji poprzez wypuszczenie akcji. Do tego pojawiają się pogłoski o zaległościach w wypłatach dla piłkarzy. To wszystko nie służy wizerunkowi klubu.

Zresztą Lechia sama stwarza problem w związku z brakiem transparentności i sprawia, że kibice nie mają zaufania do władz klubu.Można to wyczytać odpalając pierwsze lepsze forum internetowe.

Najlepszym symbolem tej sytuacji są sprzeczne deklaracje co do Adama Owena. Według stanowiska klubu został on ściągany do Lechii już z perspektywą zastąpienia w przyszłości trenera Nowaka. Jak to ma się do słów Walijczyka, który sam stwierdził w jednym z wywiadów, że wcale tak nie było? Ile warte okazały się zapewnienia prezesa Adama Mandziary, że jeśli Piotr Nowak przestanie być trenerem Lechii, to tylko wtedy, kiedy otrzyma propozycję z reprezentacji Polski?

Kibice czują się nabijani w butelkę. Można odnieść wrażenie, że kolejne deklaracje klubu to tylko mącenie wody, która powinna być przejrzysta. Takie nierzetelne przekazy to wizerunkowa porażka Lechii, a przecież trzeba uszanować kibiców. Oni jeżdżą za Lechią po kilkaset kilometrów i utożsamiają się z tym klubem. Należy być z nimi szczerym. Obecna sytuacja się im nie podoba i to niestety widać po frekwencji na trybunach.


Całość na Trojmiasto.pl
(raz / Trojmiasto.pl) 28 listopada 2017, 18:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062