Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Śląsk przyjedzie do Gdańska mocno podbudowany

29 listopada 2017

Trener Adam Owen po przegranym meczu z Cracovią ma nadzieję, że ze Śląskiem Lechia sobie poradzi i odniesie trzecie w obecnym sezonie zwycięstwo w Gdańsku.
- Byliśmy mocno rozczarowani po tym spotkaniu. Szczególnie, że prowadziliśmy w tym meczu 1:0, a bramkę na 1:2 straciliśmy w ostatniej minucie. Mamy jednak za sobą tydzień, w którym dobrze popracowaliśmy na treningach i podnieśliśmy się po porażce w Krakowie. Na mecz ze Śląskiem czekamy z dużymi nadziejami.

- Na pewno Śląsk przyjedzie do Gdańska mocno podbudowany po wygranej w derbach z Zagłębiem. My na pewno wyjdziemy na boisko z chęcią odniesienia zwycięstwa. W starciu ze Śląskiem kluczowe będą takie elementy jak wysoki poziom koncentracji i utrzymanie dyscypliny taktycznej. Tak zagraliśmy przeciwko Arce i Wiśle Płock i efekty były widoczne. Liczę, że piątek będzie podobnie.
(raz / lechia.pl) 29 listopada 2017, 21:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.135